Versáta Art
 

 

Hareketli Yasam - Sesin hareketli dünyasinin tadini çikarin

Hes ses ortamina pürüzsüz uyum

Özellikle hareketli bir yasama sahipseniz, sizin için hayattaki en önemli sey degisikliklere uyum saglayabilmektir. Modern yasama ayak uydurabilmek için, sürekli degisen ses ortamlarina uyum saglayabilen çok yönlü bir sisteme ihtiyaç duyarsiniz.

Versáta Art bu sorunlara meydan okuyabilecek bir isitme cihazi. Her duruma otomatik olarak uyum saglayarak, hareketli yasamin ihtiyaçlarini karsilamak için gerekli çok yönlülügü ve rahatligi sunar.

 

Otomatik olarak ilk sirada

Versáta Art, Phonak'in her çevre için otomatik olarak bir dinleme programi olusturan SoundFlow teknolojisini kullanmaktadir.

Gürültülü restoranlarda bile yemek yemenin tadini çikarin. Sevdiginizle keyifle sohbet edin. Modern dünyanin seslerini rahatsiz olmadan kucaklayin. Versáta Art ile her andan keyif alin.

 

Kablosuz özgürlük

Versáta Art, modern iletisimin bütün unsurlarina uygun kontrol ve sinirsiz erisim için, tam kablosuz fonksiyonelligin çok yönlülügünü sunar.

Kullanisli iCom aksesuari ile cep telefonlari, televizyonlar ve diger cihazlarla kablosuz baglanti kurabilirsiniz. iCom bütün bu sinyalleri dogrudan her iki isitme cihazina birden gönderir.

 

Hayatin tüm seslerini yeniden yakalayin!

Ayricalikli Phonak SoundRecover teknolojisi hayatin zengin ses yelpazesinin ayrilmaz parçasi olan en belirsiz sesleri bile duyulur hale getirir; sevdiklerinizin fisiltilarindan kuslarin ötüsüne kadar. En önemlisi de, SoundRecover sayesinde artik tüm konusmalari net bir sekilde ve hiçbir detayi kaçirmadan takip edebilirsiniz. En sessiz ve belirsiz konusma seslerini duymanizi baska hiçbir isitme cihazi garanti edemez. SoundRecover sayesinde hiçbir sey kaçirmazsiniz.

 


PHONAK
Naída
Exélia Art
Certéna Art
Audéo ZIP
Audéo SMART
Audéo MINI
Audéo YES
Milo / Milo Plus
Nios micro
OK! / OK! Plus
Dalia
Ambra
Solana
Cassia
Audéo S
Naída S
CROS
Uzaktan kumandalar
iCom & Phonak TVLink
Adres :   İnönü Caddesi Hüzmen Plaza No:29/D D:1 Osmangazi / BURSA
Telefon :  0224 223 58 01
Faks :  0224 221 75 52
E-Posta :  desibel16@hotmail.com