Audéo SMART
 

 

Daha fazla isitme. Esnek kontrol. Sinirsiz baglanti.

Audeo SMART

Gerçekten küçük!

Kulaga gülünç gelmeseydi, yeni isitme cihazimizin adini “Görünmez” koyardik. Son derece küçük, zekice tasarlanmis ve süper dayanikli. Phonak, dünyanin en küçük kablosuz baglanti özellikli cihazi Audéo SMART’i gururla sunar.

Daha Fazla Isitme – tüm ses yelpazesiyle tanisin
Audéo SMART, seslerin tüm spektrumunu algilayabilmeniz için isitmenizi gelistirir  - isitme kaybiniz hangi seviyede olursa olsun. Phonak’in bu en küçük cihazi isitmeyi en üst seviyeye tasimak için konusma netligini artiran ve arka plan seslerini azaltan en ileri teknolojilerden faydalanir.

Esnek Kontrol – duymak istediklerinize siz karar verin
Audéo SMART üstün performans ve esnek kontrolü bir arada sunar. En zorlu ortamlarda en iyi sonuç vermekle kalmaz, uzaktan kumanda ya da cihazin üstünde bulunan dügme sayesinde kontrol edilebilir. Audéo SMART isitmenizi istediginiz yönde odaklamaniza izin verir.

Sinirsiz Baglanti  – kablosuz dünyaya baglanin
Audéo SMART, bir isitme cihazindan çok daha fazlasi. Onu telefon, televizyon ya da bilgisayar gibi elektronik cihazlara baglayip, modern kablosuz iletisimin avantajlarindan faydalanabilirsiniz.

 

Daha Fazla Isitme

Hayatin tüm seslerini yakalayin
Ayricalikli Phonak SoundRecover teknolojisi, hayatin zengin ses yelpazesinin ayrilmaz parçasi olan ayrintilari bile duyulur hale getirir — sevdiklerinizin fisildamasindan kuslarin ötüsüne kadar. En önemlisi de, SoundRecover sayesinde artik tüm konusmalari net bir sekilde ve hiçbir noktayi kaçirmadan takip edebilirsiniz. Konusma seslerinin tüm ayrintilarini duymayi baska hiçbir isitme cihazi garanti edemez. SoundRecover sayesinde hiçbir sey kaçirmazsiniz.

Daha iyi isitin – en zorlu ortamlarda bile
Audéo SMART’in akilli tasarimi, konusulana odaklanip arka plan seslerini azaltma özelligine sahip. Bu sayede, en gürültülü restoranlar ya da rüzgarli sokaklarda bile tüm konusulanlari anlamak çok kolay.

Audéo SMART’in sasirtici özellikleri, piyasanin en hizli ve yüksek kapasiteli mikroçip ses islemcisi kullanilarak elde edilir. Bu essiz teknoloji sayesinde Audéo SMART, nereye giderseniz gidin size en iyi performans, net isitme ve rahatlik saglayacak özelliklerle donatilmistir.

  • En belirsiz sesleri bile isitin
  • Aileniz ve arkadaslarinizla sohbetin tadina varin
  • Arka plan gürültüsü olan ortamlarda daha iyi isitin

 

Esnek Kontrol

Kulakta, dogrudan cihaz üzerinden
Audéo SMART, kulaginizdayken dogrudan kontrol edilebilir – üstündeki dügmeye basmaniz yeterli. Isitme uzmaniniz bu dügmeyi sizin istek ve ihtiyaçlariniza uyacak sekilde sizin seçeceginiz fonksiyonlar için programlayabilir.

Uzaktan kumanda araciligiyla
Dügme araciligiyla kontrole ek olarak, Audéo SMART myPilot kumanda merkezi araciligiyla da uzaktan kumanda edilebilir.

360 derece odaklama
Dügme ya da myPilot araciligiyla isitme yönünüzü istediginiz gibi odaklayabilirsiniz. Bu, örnegin arabada yaninizda oturan yolcuyu dinlerken, yani konusanla yüz yüze olamadiginiz durumlarda çok fayda saglayan bir özelliktir.

  • Cihazi uzaktan kumandayla kontrol edebilmek
  • Isitme yönünü istediginiz yöne odaklamak
  • Rahatlik ve kolaylik

 

Sinirsiz Baglanti

Aktif bir hayat yasamak, ayni zamanda telefon, televizyon, MP3 çalar ve bilgisayar gibi iletisim ve eglence sistemlerini kullanmayi gerektirir. Audéo SMART sayesinde modern iletisim ve eglence sistemlerinin avantajlarindan yararlanabilirsiniz.

Click’nTalk – kullanimi kolay cep telefonu baglantisi
Cep telefonu görüsmelerinizi teknolojiye hiç kafa yormadan yapin.  Küçük Click’nTalk modülü, çesitli Sony Ericsson cep telefonlariyla uyumludur ve iki isitme cihazini ayni anda kullandirarak size essiz bir ses kalitesi saglar.

iCom – iletisim ara yüzü
iCom, pek çok iletisim sistemine kablosuz olarak baglanir. Isitme cihazinizi gerçek stereo kalitesinde kablosuz kulaklik gibi kullanabilirsiniz ve elleriniz özgür kalir.

DuoPhone – Telefon görüsmelerini iki kulaktan da isitin
Ayricalikli Phonak teknolojisi, hiçbir aksesuar kullanmadan tüm telefon görüsmelerinizi iki kulaginizdan da isitmenizi saglar.

  • Kablosuz iletisim dünyasina kolay baglanti
  • Telefon görüsmelerini daha iyi isitmek
  • Ellerin özgür kalmasi

 


PHONAK
Naída
Exélia Art
Versáta Art
Certéna Art
Audéo ZIP
Audéo MINI
Audéo YES
Milo / Milo Plus
Nios micro
OK! / OK! Plus
Dalia
Ambra
Solana
Cassia
Audéo S
Naída S
CROS
Uzaktan kumandalar
iCom & Phonak TVLink
Adres :   İnönü Caddesi Hüzmen Plaza No:29/D D:1 Osmangazi / BURSA
Telefon :  0224 223 58 01
Faks :  0224 221 75 52
E-Posta :  desibel16@hotmail.com