Audéo MINI
 

 

Daha fazla isitme. En küçük boy. Kolay kullanim.

Audeo MINI

Kulaga gülünç gelmeseydi yeni isitme cihazimizin adini “mini minnacik” koyardik. Asiri küçük, tüy gibi hafif ve süper dayanikli. Simdiye kadar yapilmis en küçük Phonak cihazi Audéo MINI’yi gururla sunariz.

 

Daha Fazla Isitme

Hayatin tüm seslerini yeniden yakalayin
Ayricalikli Phonak SoundRecover teknolojisi, hayatin zengin ses yelpazesinin ayrilmaz parçasi olan ayrintilari bile duyulur hale getirir — sevdiklerinizin fisildamasindan kuslarin ötüsüne kadar. En önemlisi de, SoundRecover sayesinde artik tüm konusmalari net bir sekilde ve hiçbir noktayi kaçirmadan takip edebilirsiniz. Konusma seslerinin tüm ayrintilarini duymayi baska hiçbir isitme cihazi garanti edemez. SoundRecover sayesinde hiçbir sey kaçirmazsiniz.

 

Daha iyi isitin – en zor ortamlarda bile
Audéo MINI’nin akilli tasarimi, konusulana odaklanip arka plan seslerini azaltma özelligine sahip. Bu sayede, en gürültülü restoranlar ya da rüzgarli sokaklarda bile tüm konusulanlari anlamak çok kolay.

  • En belirsiz sesleri bile isitin
  • Aileniz ve arkadaslarinizla sohbetin tadina varin
  • Arka plan gürültüsü olan ortamlarda daha iyi isitin

 

En Küçük Boy

Üstün gizlilik
Audéo MINI, simdiye kadar yapilmis en küçük Phonak’tir. Kulaginizin arkasinda neredeyse görünmez olur. Çok hafif olmasi sayesinde son derece rahattir. Disaridan en az belirgin olan isitme cihazini ariyorsaniz onu buldunuz.

Siklik ve Tarz
Audéo MINI, küçük olmakla kalmiyor, ayni zamanda ilerici ve sik tasarimiyla göz dolduruyor. Üstelik Audéo MINI, farkli ve çekici birçok renk alternatifi sunuyor. Herkesin tarzina uygun bir renk mevcut.

  • Çok küçük
  • Kulaktayken rahat ve görünmez
  • Herkesin tarzina uygun

 

Kolay Kullanim

Tümüyle zahmetsiz
Yüksek teknolojili diger isitme cihazlarinin kullanimi karmasik ve zaman alici olsa bile, Audéo MINI’yi kullanmak hem keyifli hem de zahmetsiz. Taktiktan sonra kulaginizda oldugunun farkina bile varmazsiniz. Tümüyle otomatik olmasi nedeniyle Audéo MINI modern yasam sartlarina çok uygundur ve zaten karmasik olan dünyamiza arzulanan bir basitlik getirir.

Yenilikçi teknoloji
Audéo MINI’nin otomatik islevselligi, piyasanin en hizli ve yüksek kapasiteli mikroçip islemcisi kullanilarak elde edilir. Bu essiz teknoloji sayesinde Audéo MINI, nereye giderseniz gidin size en iyi performans, net isitme ve rahatlik saglayacak özelliklerle donatilmistir.

  • Tümüyle otomatik
  • Ileri teknolojiye sahip
  • Rahat ve zahmetsiz

 


PHONAK
Naída
Exélia Art
Versáta Art
Certéna Art
Audéo ZIP
Audéo SMART
Audéo YES
Milo / Milo Plus
Nios micro
OK! / OK! Plus
Dalia
Ambra
Solana
Cassia
Audéo S
Naída S
CROS
Uzaktan kumandalar
iCom & Phonak TVLink
Adres :   İnönü Caddesi Hüzmen Plaza No:29/D D:1 Osmangazi / BURSA
Telefon :  0224 223 58 01
Faks :  0224 221 75 52
E-Posta :  desibel16@hotmail.com