Audéo YES
 

 

Hayatin tüm sesleri

Audeo YES

Arka planda sesler oldugunda bile konusmalari anlayabilir miyim?

Rüzgarli bir günde taksiden inip caddeye çiktiginizi ve sonra gürültülü bir restorana girdiginizi hayal edin. Audéo YES farkli dinleme durumlarini aninda tanir ve otomatik olarak bu durumlara uyum saglar. Audéo YES konusmaya odaklanir ve arka plandaki sesleri azaltarak, gürültülü bir restoranda bile arkadaslarinizla rahatça sohbet etmenizi saglar.

 

Tüm elektronik cihazlarima baglanabilir miyim?

Aktif bir yasam sürmek, telefon, televizyon, MP3 çalar, bilgisayar ve diger ses kaynaklarini kullanmayi da kapsar. Audéo YES ile siz de modern iletisim ve eglence sistemlerinin tüm avantajlarindan eksiksiz olarak yararlanabilirsiniz.

Kablosuz özelligi olmayan veya kablosuz özelligi saglamak için cihazin boyutunu büyüten rakip ürünlerin aksine, Audéo YES asla ödün vermez. Audéo YES dünyadaki en küçük tam kablosuz isitme cihazidir.

Ayrica myPilot kumanda merkezi size daha da fazla esneklik ve kullanim kolayligi sunar. Araba kullanirken veya bisiklet sürerken oldugu gibi konusmaciyla yüz yüze olamadiginiz durumlarda, isitme yönünüzü yana veya arkaya odaklamaniza olanak tanir.

 

Bir isitme cihazi benim kisiligime ve yasam tarzima uyabilir mi?

Audéo YES sadece harika çalismakla kalmaz, ayni zamanda harika bir görünüme sahiptir. Rahat ve sik cihaziniz 17 farkli renk kombinasyonunda mevcut. Ayrica essiz bir görünüm elde etmek için kabin kaplamasi renkleri isitme uzmaniniz tarafindan kolayca degistirilebilir.

 

Yenilikçi ve ödüllü tasarim
-Audéo YES kullanildiginda görünmezdir, göründügünde ise çok çekicidir
-Küçük kabini ve hafif baglantisi, benzersiz bir rahatlik ve görünüm sunar
-Seslerin gürültüde en iyi sekilde anlasilabilmesi için, Audéo YES’in essiz tasariminda mikrofonlar en uygun sekilde konumlandirilmistir.

Küçük, sik, rahat ve piyasadaki en iyi teknolojiye sahip bir isitme cihazi ariyorsaniz, isitme uzmaniniza Audéo YES’i sorun.

 
Daha fazla duyun
Phonak’in özel SoundRecover teknolojisi hayatin zengin ses yelpazesini olusturan tüm sesleri size geri getiriyor – fisiltilar, düsen yapraklar, tavada cizirdayan yemekler ve daha da önemlisi konusmanin temel elemanlari.

 

Daha iyi anlayin
Konusmalari anlamak için ihtiyaç duydugunuz seslerin çogu yüksek frekansli seslerdir. Isitme kaybi bu önemli seslerin bir kismini duyamamaniza neden olabilir ve bu durum özellikle gürültülü ortamlarda konusmanin anlasilmasini güçlestirir. SoundRecover ile tüm bu önemli konusma parçalarini duyacak ve çok daha iyi anlayacaksiniz.

 


PHONAK
Naída
Exélia Art
Versáta Art
Certéna Art
Audéo ZIP
Audéo SMART
Audéo MINI
Milo / Milo Plus
Nios micro
OK! / OK! Plus
Dalia
Ambra
Solana
Cassia
Audéo S
Naída S
CROS
Uzaktan kumandalar
iCom & Phonak TVLink
Adres :   İnönü Caddesi Hüzmen Plaza No:29/D D:1 Osmangazi / BURSA
Telefon :  0224 223 58 01
Faks :  0224 221 75 52
E-Posta :  desibel16@hotmail.com