Milo / Milo Plus
 

 

Gerekli. Ekonomik. Phonak.

Milo

Iletisiminizi gelistirin
Milo ve Milo Plus, karmasadan uzak durarak isin özüne odaklandi: uygun fiyata kalite ve dayaniklilik. Bu cihazlar her seviyedeki isitme bozukluklarinda, konusmalari netlestirip dinlemeyi kolaylastirarak iletisiminizi gelistirir.

Milo ve Milo Plus, bir Phonak’tan beklediginiz her seye sahip: yüksek performans, yüksek kalite ve uzun ömür.

 

Temel isitme
Isitme cihazi kullananlarin karsilastigi ortak sorunlarin basinda arka plan gürültüsü yüzünden konusmalari iyi anlayamamak ve can sikici parazit ya da ötme sesi gelir. Üstünlügü kanitlanmis Phonak teknolojisi, dinlemeye en az elverisli ortamlarda bile feedback’i tümüyle keserek iletisiminizi kolaylastirir.

  • Net sohbetler
  • Rahat dinleme
  • Ötme sesi olmadan iletisim

 

Artik ötme sesi yok
Rahatsiz edici ötme sesi Milo ve Milo Plus modelleriyle tarihe gömülüyor. En sevdiginiz sapkayi takabilir ve sevdiklerinizi kucaklayabilirsiniz. Phonak teknolojisi, o anda ne yapiyor olursaniz olun, arka planda ötme sesi olmadan daha iyi duyacaginizi garanti ediyor.

Gürültülü ortamlarda konusmalari daha iyi anlamak
Gürültülü restoranlar ya da aile toplantilarinda konusmalari anlamak zor olabilir. Ama artik Milo Plus sayesinde gürültülü ortamlarda konusmalari daha iyi anlayacaksiniz çünkü isitme cihaziniz konusan kisiye odaklanip arka plan seslerini azaltacak.

 

Ekonomik fiyat
En sonunda kalite ve dayaniklilik herkesin ödeyebilecegi bir fiyatla sunuldu. Iki farkli fiyat kategorisiyle piyasaya sürülen Milo ve Milo Plus, bütçenizi asmadan bütün beklentilerinizi yerine getirecek. Üstelik çok çesitli model seçenekleri her türlü isitme ihtiyaci ve hayat tarzina uyacak sekilde tasarlandi. Herkese göre bir Phonak var!

Çekici modeller
Milo ve Milo Plus, çekici ve dayanikli gövdeler içinde biri micro olmak üzere üç kulak arkasi modelde mevcut. Milo Plus’in, ayrica kulak içi modelleri de bulunuyor. Hangi Milo ya da Milo Plus’in size uygun oldugunu ögrenmek için isitme uzmaniniza danisin.

 

Phonak kalitesi
Milo ve Milo Plus, çekici ve modern tasarimlariyla dayanikli ve rahat. Üstünlügü kanitlanmis Phonak teknolojisi ve Isviçre kalitesi gelenegini sürdürmeye devam ediyorlar.

Essiz teknoloji
Phonak 50 yili askin bir süredir, yüksek teknolojili isitme cihazlari gelistirmeye, üretmeye ve dünya çapinda pazarlamaya devam ediyor. Akustik ve isitme teknolojileri alanindaki uzmanligimizi insanlar arasindaki iletisimi ve yasam kalitesini gözle görülür bir biçimde gelistirmek için kullaniyoruz.

Isviçre mühendisligi
Milo ve Milo Plus, Isviçre’deki Phonak teknoloji merkezinde gelistirildi. Dogal olarak bu iki isitme cihazi da dünyaca meshur Isviçre isçiligi ürünü.

 


PHONAK
Naída
Exélia Art
Versáta Art
Certéna Art
Audéo ZIP
Audéo SMART
Audéo MINI
Audéo YES
Nios micro
OK! / OK! Plus
Dalia
Ambra
Solana
Cassia
Audéo S
Naída S
CROS
Uzaktan kumandalar
iCom & Phonak TVLink
Adres :   İnönü Caddesi Hüzmen Plaza No:29/D D:1 Osmangazi / BURSA
Telefon :  0224 223 58 01
Faks :  0224 221 75 52
E-Posta :  desibel16@hotmail.com