Nios micro
 

 

Genç yasamlar için

Nios micro

Daha fazla isitme

Çocuklarin ihtiyaçlariyla uyumlu
Nios micro, hafif dereceli isitme kaybindan orta-ileri dereceliye kadar isitme kaybi olan çocuklarin dünyalarini olusturan tüm sesleri kesfedebilmeleri için, gerekli ses bilincini ve anlasilirligi saglar.

Olaganüstü isitebilirlik ve netlik
SoundRecover ve WhistleBlock teknolojileri gibi essiz ve akilli özellikleriyle Nios micro olaganüstü isitebilirlik ve netlik sunar.

-Konusma ve dil gelisiminde dönüm noktasi
Essiz SoundRecover özelligi, klasik amplifikasyonun ötesinde yüksek frekansli seslerin isitilmesini saglar. Konusma ve dil gelisiminde çok önemli bir rol oynayarak isitme kaybi olan çocuklara, arkadaslarini yakalayabilmeleri için büyük bir sans tanir.

-Ötme yok, daha fazla ses var
WhistleBlock teknolojisinin ötmeyi etkili bir sekilde ortadan kaldirmasiyla, isitme kaybi olan çocuklar her yerde ve her sekilde artirilmis amplifikasyon araligindan yararlanabilirler.

 

Sinirsiz baglanti

Kablosuz iletisim dünyasina erisim
Çocuklar büyürken, modern iletisim ve eglence sistemleriyle etkilesim de hayatlarinda giderek önem kazanir. Nios micro sayesinde tüm kablosuz iletisim araçlarina essiz sekilde baglanabilirler.

Tasarima entegre Dinamik FM çözümü
Dinamik FM, uzaktan iletisimi gerektiren, gürültülü ve yankili ortamlarda çocuklara olaganüstü netlik saglar. FM çözümü evde, arabada, kreste, sinifta ve benzeri bir- çok ortamda idealdir. Zarif ve kullanisli Dinamik FM, çocuklarin eksiksiz gelisimine yardimci olur.

Kablosuz iletisim dünyasina açilmak
iCom, cep telefonlarina, bilgisayarlara, dizüstü bilgisayarlara, MP3 çalarlara ve televizyonlara kolaylikla baglanir. Modern iletisim çagindaki çocuklar için idealdir.

 

Tam güven

Güvenli ve kolay kullanim
Nios micro, ebeveynlerin ve bakicilarin rahatligi için essiz seçenekler sunar.

Korumali pil yuvasi
Küçük çocuklarin pile erisimini engeller.

Stick’n Stay
Özellikle bebekler ve küçük çocuklar düsünülerek tasarlanan Stick’n Stay, görünmez, çift tarafli, cilt dostu bir banttir ve isitme cihazini güvenli bir sekilde yerinde tutar.

Bir dügme dokunusuyla rahatlik
Ebeveynler ve bakicilar için çocuklarin isitme cihazlarinin durumunu kontrol etmek hiç bu kadar kolay olmamisti. iView sayesinde cihazin pil seviyesi, ses seviyesi ve program seçimi gibi özellikleri renkli LCD ekranda rahatça kontrol edilebilir.

 

Bugünü duyun, yarini hissedin

Isitme kaybi olan çocuklara yönelik uzun vadeli sorumluluk duygumuz bize Nios micro’yu yaratmak için ilham verdi. Nios micro, hafif dereceli isitme kaybindan orta-ileri dereceliye kadar isitme kaybi olan çocuklar için en son teknolojiye sahip, çekici bir çözümdür. Onun essiz yararlari, çocuklarin gelisimlerinde paha biçilmez bir destek saglar.

Daha fazla isitme
Ilk günden itibaren, anlama ve dil konusunda en iyi sonuçlari elde etmek için gerekli isitebilirligi ve netligi saglar.

Sinirsiz baglanti
Tüm ortamlarda, simdi ve sonrasi için, FM ve kablosuz baglanti.

Tam güven

Çekici ve küçük tasarimiyla, sinirsiz bir gelecek için güvenilir ve emniyetli bir çözüm.

 


PHONAK
Naída
Exélia Art
Versáta Art
Certéna Art
Audéo ZIP
Audéo SMART
Audéo MINI
Audéo YES
Milo / Milo Plus
OK! / OK! Plus
Dalia
Ambra
Solana
Cassia
Audéo S
Naída S
CROS
Uzaktan kumandalar
iCom & Phonak TVLink
Adres :   İnönü Caddesi Hüzmen Plaza No:29/D D:1 Osmangazi / BURSA
Telefon :  0224 223 58 01
Faks :  0224 221 75 52
E-Posta :  desibel16@hotmail.com