Ambra
 

 

Birinci sinif isitme keyfi için yaratildi

Phonak Ambra

Phonak Ambra ile, günümüzün önemli isitme sorunlarina benzersiz ve etkili bir sekilde cevap veren, devrim niteliginde bir dizi çözüm sunuyoruz. En zorlu ortam kosullarini bile algilayarak, kullanicilarin isitme cihazlarinin performansini gerçek zamanli olarak ve kendi ortamlarinda kisisellestirebilmelerini sagliyoruz.

Tamamen çift tarafli

Kablosuz teknoloji yepyeni bir olanaklar dünyasinin kapilarini açti. Phonak olarak biz bu teknolojiden, en zorlu ortamlarda performansi doruk noktasina tasiyan yepyeni çözümler yaratmakta faydalaniyoruz. Teknolojinin temeli, tam bant genisliginde bir ses sinyalini isitme isitme cihazlari arasinda gerçek zamanli olarak iletmede yetkinlige dayaniyor. Phonak Ambra'nin sundugu özellikler, diger cihazlarin gelebildigi en son noktada yeni basliyor. Ayricalikli çift tarafli özellikler, çok gürültülü, konusan kisiye dönük durulamadigi ve telefon konusmasi gibi durumlarda, önemli ve ölçülebilir avantajlar sagliyor.

 

Uyarlanabilir zeka

Dijital teknolojinin gelismesiyle birlikte, isitme cihazi kullanicilarinin beklentileri ve talepleri de artti. Bu beklentileri karsilayabilmek için en son teknolojiyi ustalikla donatilmis bir sekilde sunmak gerekiyor. Fakat gerçek isitme keyfine, ancak kullanicilara isitme cihazlarini günlük yasamda karsilastiklari detaylara göre istedskleri anda kisisellestirme olanagi saglandiginda ulasilabilir. Phonak Ambra, her ses alanina kolaylikla uyum saglayabilen, güçlü ve uyarlanabilir araçlar sunuyor.

 

ContourDesign

Phonak Ambra mükemmel görünüyor, muhtesem bir dokuya ve sese sahip, ayrica son derece uzun ömürlü. Kulak arkasi modelleri, kullanilirlarken hiç görünmeyecek sekilde tasarlanan çekici formlari ve sasirtici derecede küçük boyutlari ile kullanicilarini çok memnun ederler. Bu ödüllü tasarimin adi ContourDesign. Kisiye özel ürünleri tercih edenler ise, ustalikla biçimlendirilmis, son derece estetik çözümlerden çok etkilenecekler.

 

------------

 

  • Phonak Spice Platformu'nun en üst düzey ürünü
  • Önemli ve ölçülebilir avantajlar saglayan ayricalikli çift tarafli özellikler
  • Yönlendirilebilir mikrofon teknolojisi yeniden icat edildi
  • Daha iyi anlama ve dinleme kolayligi getiren akilli ve uyarlanabilir kullanici etkilesimi
  • Gerçek yasamda kisisellestirilebilen tek otomatik sistem

 


PHONAK
Naída
Exélia Art
Versáta Art
Certéna Art
Audéo ZIP
Audéo SMART
Audéo MINI
Audéo YES
Milo / Milo Plus
Nios micro
OK! / OK! Plus
Dalia
Solana
Cassia
Audéo S
Naída S
CROS
Uzaktan kumandalar
iCom & Phonak TVLink
Adres :   İnönü Caddesi Hüzmen Plaza No:29/D D:1 Osmangazi / BURSA
Telefon :  0224 223 58 01
Faks :  0224 221 75 52
E-Posta :  desibel16@hotmail.com