Solana
 

 

Isitme keyfi profesyoneli

Phonak Solana
 

Phonak Solana, benzersiz çift tarafli özellikleri, akilli kullanici etkilesimi ve en son teknolojilerle dolu etkileyici kapsami ile sinifina damgasini vuruyor.

Performansi ve fiyati arasindaki mükemmel denge sayesinde Phonak Solana'nin, dünyanin business sinif isitme cihazi algisini sonsuza kadar degistirecegine inaniyoruz.

 

Üstün yönlendirilebilirlik özelligi

Phonak Solana sinifinda bir ilk olarak kullanicilarina, aslinda genelde en üst düzey ürünlerde bulunan, devrim yaratan yönlendirilebilir yenilikleri sunuyor. Benzersiz kablosuz islev özelligi ve gerçek genis bant ses akisi, kullanicilarin odak yönünü manüel olarak seçmesine izin verir. Sektörün yönlendirilebilir mikrofon teknolojisi alanindaki lideri otomatik konumdayken, dikkat dagitan arka plan gürültüleri arasinda sesleri mümkün olan en iyi sekilde anlamayi saglar.

 

Akilli kontrol

Uyarlanabilir zekanin yeni seviyesi, bilinen ses kontrolünden çok daha fazlasini sunar. Kisinin isitme kaybi yapilandirmasina göre uyarlanan kullanici ayarlari hatirlanarak, ileride meydana gelen benzer durumlara otomatsk olarak uygulanir: yani Phonak Solana hiçbir noktayi kaçirmaz.

 

Zengin simgelesmis özellikler

Spice teknolojisi, önceden var olan önemli konfor ve netlik özelliklerini gelistiriyor. SoundRecover, SoundRelax, WindBlock ve diger simgelesmis özellikler, essiz seçenekler paletini tamamliyor.

 

------------

 

  • Phonak Spice Platformu business sinif ürünü
  • Benzersiz kullanici kontrollü isitme odaklanmasi
  • Üstün yönlendirilebilir performans
  • Akilli gürültü yönetimi
  • Modern iletisim dünyasina kablosuz erisim

 


PHONAK
Naída
Exélia Art
Versáta Art
Certéna Art
Audéo ZIP
Audéo SMART
Audéo MINI
Audéo YES
Milo / Milo Plus
Nios micro
OK! / OK! Plus
Dalia
Ambra
Cassia
Audéo S
Naída S
CROS
Uzaktan kumandalar
iCom & Phonak TVLink
Adres :   İnönü Caddesi Hüzmen Plaza No:29/D D:1 Osmangazi / BURSA
Telefon :  0224 223 58 01
Faks :  0224 221 75 52
E-Posta :  desibel16@hotmail.com