Naída S
 

 

Güçlü isitme keyfi portföyü

Naida S
 

Pazara sunuldugu ilk günden beri Naída, ileri derecede isitme kaybi olan yüz binlerce kisiyi, daha zengin seslerden olusan bir dünya ile tanistirdi. Phonak simdi de Naída S ile güç segmentine en son teknolojik yenilikleri getirerek, çitayi bir kez daha yükseltiyor. Artik yasi, yasam tarzi veya bütçesi ne olursa olsun herkes isitme keyfinin gücüne her an ve her sekilde sahip olabilir. Gelistirilmis isitme. Kanitlanmis güvenilirlik. Spice Teknolojisi.

 

Daha fazla isitme, daha da gelismis özellikler

Güçlü bir isitme cihazina ihtiyaç duyanlar için Naída'yi ilk tercih yapan özellikler daha da gelistirildi. SoundRecover ve WhistleBlock gibi simgelesmis önemli özelliklerdeki yeni gelismeleri kesfedin.

 

Uyarlanabilir ve akilli kullanici etkilesimi

Naída S, her ses alanina kolaylikla uyum saglayabilen, güçlü ve uyarlanabilir araçlar kullanir.

 

Güçlü özellikler paketi

Naída S, zorlu sartlarda iyi isitmeyi her zamankinden daha fazla kolaylastiran, yeni ve gelismis özelliklerle donatilmis güçlü bir pakete sahiptir.

Phonak Naída S
 

Güçlü isitme keyfi portföyü

Naída S portföyü, orta-ileri dereceden, çok ileri dereceli isitme kayiplarina kadar çözüm saglar. Klasik Naída tasarimi, Super Power (SP) ve UltraPower (UP) modelleri sunar. Naída S, bireysel gereksinimleri karsilayacak kapsamli fakat basit seçenekler içerir ve üç farkli performans ve fiyat düzeyinde sunulur. Ideal bir dünyada herkes en küçük isitme cihazina sahip olmayi ister. Ancak ileri derecede isitme kaybi olan kisiler için farkli bir çözüm üretmek gerekir. Bu çözüm Naída S UP'dir.

Güçlü isitme, bir veri sayfasindaki rakamlar kadar basit degildir. UP modelindeki büyük alici, düsük frekansta daha fazla güç ve daha yüksek ses gürlügü algilamasi saglar. Küçük bir alici, sinirlari zorlandiginda, daha fazla isitilebilir ses bozulmasi üretecektir. Bunlarin yani sira 675 boy pilin ekonomikligi, fiyatlara duyarli kullanicilarin son derece hosuna gidecektir.

 

Her yerde ve her sartta, WaterResistant (suya dayanikli)

Güvenilirlik, en iyi sekilde günlük kullanimda test edilir. Naída S zaman testine dayanabilirligini kanitlamis bir kabin avantajina sahip. Yillardir sayisiz kullanici, saglam WaterResistant (suya dayanikli) tasarimin sagladigi güven ve özgürlügün keyfini çikariyor...

 

Power SlimTube, güçlü estetikte en son nokta

Bir kulak arkasi cihazin önden en fazla görünen kisimlari boynuzu ve hortumudur. Bugüne kadar, güçlü kulak arkasi cihaz kullanicilari akustik esleme tasarimindaki ilerlemelerden faydalanamiyorlardi. Ince hortum kullanimi, ciddi bir kazanç ve ses çikisi kaybina neden oldugundan, bu avantajlardan mahrumdular. Phonak, Naída S için tasarlanmis ve dünyada bir ilk olan Power SlimTube'u takdim ediyor. Kazanç ve verim kaybini azaltan ürün, tüm estetik avantajlari saglayan standart bir kulak kalibiyla sunuluyor.

 

Power SlimTube
 

 

  • Eksiksiz güçlü isitme cihazi çözümleri portföyü
  • Gelismis SoundRecover
  • Zorlu ortamlar için özellikler içeren güçlü paket
  • Güvenilir, suya dayanikli kabin
  • Her yas için ideal çözüm

 


PHONAK
Naída
Exélia Art
Versáta Art
Certéna Art
Audéo ZIP
Audéo SMART
Audéo MINI
Audéo YES
Milo / Milo Plus
Nios micro
OK! / OK! Plus
Dalia
Ambra
Solana
Cassia
Audéo S
CROS
Uzaktan kumandalar
iCom & Phonak TVLink
Adres :   İnönü Caddesi Hüzmen Plaza No:29/D D:1 Osmangazi / BURSA
Telefon :  0224 223 58 01
Faks :  0224 221 75 52
E-Posta :  desibel16@hotmail.com