CROS
 

 

Tek tarafli isitme güçlügünü, her yönden isitme keyfine dönüstürür

Phonak CROS

 

 

Tek kulakta total isitme kaybi bulunan, diger kulakla daha iyi isiten kisiler için tatmin edici bir çözüm yoktu. Simdiye kadar... Phonak CROS, isitme uzmanlari ve hastalarin uzun zamandir arayip bulamadiklari bu çözümü gururla sunar.

Spice Teknolojisi

Tam bant genisliginde ses iletimi yalnizca Phonak'a özgüdür. Spice çip setinin ek kapasitesiyle birlestirilen bu teknoloji, en son teknoloji ürünü CROS çözümünün yaratilmasina olanak vermistir.

Total isitme kaybi olan kulaktan gelen ses sinyali, kablosuz ve es zamanli olarak vericiden, daha iyi durumdaki kulakta bulunan alici isitme cihazina gönderilir. Bu teknolojinin güzelligi, dahili veya harici ek bilesenler gerektirmemesidir. Bu özellik Phonak CROS'un yalnizca en kapsamli degil, ayni zamanda en küçük ve en hafif çözüm olmasini saglar.

CROS/BiCROS kullanicilari dinleme gereksinimlerine hitap edecek SoundFlow, Real Ear Sound ve QuickSync gibi muhtesem özelliklerden son derece memnun kalacaklar. BiCROS kullanicilari bunlara ek olarak, SNR-Boost'lu UltraZoom, SoundRecover ve FlexControl gibi etkileyici özelliklerden de faydalanabilecekler.

Phonak CROS, kullanicilarina her iki kulakla da isitme keyfi saglayarak, isitmenin muhtesemligini yasatir.

 

Phonak CROS

 

 

Phonak CROS verici, BTE çözümünün yani sira ITC (kanal içi) ve half-shell veya full-shell ITE (kulak içi) olarak da mevcuttur.

Essiz çok yönlülük

Her iki Phonak CROS vericisi de her fiyat, performans ve güç araligindaki kapsamli kablosuz Phonak Spice Platformu modelleriyle uyumludur. Bu özellik tek kulakta normal isitmeden (CROS), daha iyi durumda olan kulakta herhangi bir derecede isitme kaybina kadar (BiCROS) çok genis bir gereksinim yelpazesini kapsar.

 

Gelismis estetik

Phonak CROS BTE verici, ödüllü Audéo S SMART kabinini kullanir. Bu, hem inanilmaz derecede küçük, hem de son derece zarif oldugu anlamina gelir. Aslinda bu cihaz neredeyse görünmezdir. Özel tasarimli CROS Retention (sabit tutma kordonu) kulak kanalini tamamen açik tutarak konfor saglar. Daha kisisel çözümlerden hoslanan kullanicilar için, siparis üzerine üretilen Phonak CROS Tip önerilir.

 

Rahat uygulama

Phonak Target yazilimina baglandiginda, cihaz ekranindan tek bir tiklamayla CROS veya BiCROS fitting seçenegi seçilir ve yazilim otomatik olarak varsayilan degerleri ayarlar. Iste bu kadar! BiCROS fitting islemleri için, CROS verici ile isitme cihazi arasindaki ses dengesini kisisel tercihlere uygun olarak ayarlamak mümkündür.

 

------------

 

  • En son teknolojili CROS/BiCROS çözümü
  • Phonak'in essiz kablosuz gerçek ses aktarimi
  • Gelmis geçmis en küçük CROS vericiler
  • Çok genis stil, renk ve performans düzeyi seçenekleri
  • Rahat uygulama

 


PHONAK
Naída
Exélia Art
Versáta Art
Certéna Art
Audéo ZIP
Audéo SMART
Audéo MINI
Audéo YES
Milo / Milo Plus
Nios micro
OK! / OK! Plus
Dalia
Ambra
Solana
Cassia
Audéo S
Naída S
Uzaktan kumandalar
iCom & Phonak TVLink
Adres :   İnönü Caddesi Hüzmen Plaza No:29/D D:1 Osmangazi / BURSA
Telefon :  0224 223 58 01
Faks :  0224 221 75 52
E-Posta :  desibel16@hotmail.com