Sonic | Flip
 

 

"Flip" 

"Sizi sasirtabilecek yeni ve sürpriz özelliklere sahip bir isitme cihazi"

Flip, isitme ihtiyaçlariniza uyacak sekilde üç teknoloji  düzeyinde ( Flip 100 , Flip 80 ve Flip 60 ) mevcuttur. 

Hangi modelin size dogru oldugunu belirlemek için isitme cihazi uzmaniniza danisiniz.

 

Sonic, sizi çok sasirtacak yeni isitme cihazini sunar. Flip, isitme cihazlari hakkindaki tüm beklentilerinizi degistirecek. Flip, gözle görülür bir sekilde kompakt ama sasirtici derecede hastalarin en çok istedigi özelliklerle dolu bir cihaz: Basit çalisma, kablosuz baglanabilme, sik ve mütevazi bir boyut, hepsi de Sonic’in bilinen üstün ses kalitesiyle.

Boyutu küçük. Özellikleri büyük ve çalistirmasi kolay. Flip’in, isitme cihazlari hakkindaki beklentileri nasil ters çevirdigini kendiniz görün.

Dogal Ses Yaratmak Basitlesti

Konusma Degisken Islemesi, konusmanin nüanslarini ( her sözcükte meydana gelen yumusak ve gürültülü sesleri ) korur. Flip, sadece en yüksek olan sesleri degil tüm sesleri islemek için süper bir bilgisayar gibi hareket eder.

Genis Frekans Araligi

Geleneksel isitme cihazlarinin aksine Flip 100 modeli 10.000Hz, Flip 80 ve Flip 60 modelleri ise 8.000Hz'e kadar genis bir frekans alanindaki sesleri isleme özelligine sahiptir.

Darbe Gürültüsünü Baskilama

Elbette Flip konusmalara odaklanmaniza yardimci oluyor. Ancak etrafinizda gerçeklesen diger sesler ne olacak? Darbe Gürültü Baskilama özelligi,  kasik, çatal , biçaklarin birbirine çarpma sesi veya anahtarlarin çingirdama sesi gibi beklenmedik sesleri bastirir. Konusmanin anlasilabilirliginden ödün vermeksizin daha rahat dinleyebileceksiniz.

Gürültü Yönetimi

Flip, dikkatinizi dagitabilecek seslere diger gürültü baskilama sistemlerini entegre etmektedir. Konusma Önceligi Gürültü Baskilama, konusmayi etraftaki gürültülerden ayirarak konusmalarinizin daha rahat ve anlasilabilir olmasini saglar. Yumusak Gürültü Baskilama, bir fanin uguldamasi veya buzdolabinin ötmesi gibi düsük seviyeli sesleri baskilar. Rüzgar Gürültüsü Baskilama, rüzgar seslerinin yükseltilmesini engelleyerek dis mekanda daha keyifli zaman geçirilmesini saglar.

Iki Cihaz Gücünde Performans

Tüm Flip cihazlarda, bir kulaktaki cihazin digerine önemli bilgileri iletmesini saglayan Çift Kulakli bir koordinasyon bulunmaktadir.

·   Bir cihazda yapilan ses seviyesi degisiklikleri veya program seçimi, es zamanli olarak her iki kulakta da otomatik yapilir.

·   Flip100 ve Flip80 cihazlarindaki Çevre Siniflandirma özelligi, isitsel tablonun 360° analizini olusturmak için her iki cihazdan gelen girdileri kullanir. Bu bilgilere dayanarak cihazlar, ideal konfigürasyonu seçebilmek adina uyum içinde ayarlama yaparlar.

·   Flip100 ile bir taraftaki isitme cihazi ile telefonla konusmaya basladiginizda telefona konsantre olabilmeniz için diger kulaginizdaki isitme cihazi için kazanci azaltmak veya diger cihazi sessiz hale getirmek için otomatik olarak konfigüre edilebilir.

Veri Ögrenme

Veri ögrenme özelligi, Flip100 cihazlarinin tercih edilen ses ayarlarini zamanla ögrenmesini

ve kullanicinin kendi tercihlerine uymasi için varsayilan amplifikasyon ayarlarina adapte olmasin

saglar.

 

Adaptif Feedback Iptali

Flip, feedbacke sebep olabilecek saldirgan sinyalleri ortadan kaldirir bu sayede feedback olmadan kolay dinleme deneyimini yasarsiniz.

Yasamla Baglantida Kalin

Dünyaniz cep telefonlari, sabit telefonlar, televizyon, dijital müzik, PC’ler ve daha fazlasiyla dolu. Flip bunlari birbirine bagliyor. Istege bagli aksesuarlardan seçiminizi yapin.

SoundGate

Bu kablosuz cihaz, Flip’i cep telefonlari, müzik çalarlar, PC’ler ve daha fazlalari dahil olmak üzere Bluetooth cihazlara baglar.

  

 

TV Adaptörü

SoundGate araciligiyla dogrudan isitme cihazlariniz televizyon seslerini iletir. Bu sayede hiçbir seyi kaçirmazsiniz.

Telefon Adaptörü

Sabit hatli telefonunuza gelen aramalari kabul etmenizi saglar.

Uzaktan Kumanda

Program ve ses degisikliklerinde ellerinizi kullanmadan islem yapabilmenizi saglar

 


SONİC
Sonic | Pearl 24
Adres :   İnönü Caddesi Hüzmen Plaza No:29/D D:1 Osmangazi / BURSA
Telefon :  0224 223 58 01
Faks :  0224 221 75 52
E-Posta :  desibel16@hotmail.com