Naída
 

Daha fazla isitme. Zarif tasarim. Suya dayaniklilik.

Naida

Daha fazla isitme
Gelistirilmis isitebilirlik ve netlik
SoundRecover sayesinde günlük konusmalari anlamak artik daha kolay ve daha az yorucu. Bu benzersiz yaklasim “s” ya da “s” gibi yüksek frekansli seslerin duyulmasini garanti eder. Ayrica kus sesleri, telefon çalmasi, alarm ve kapi zili gibi günlük sesleri zenginlestirir. Kendi sesinizin kalitesini bile gelistirebilir.

Ötme sesi olmadan dinleme
Ötme sesi isitmeyi ve rahatligi önemli ölçüde etkiler. Naída rahatsiz edici çinlamayi yok ederek ses kalitesinden ödün vermeden duymanizi saglar.

Ortam degisikliklerine uyum
Naída size sorunsuz bir isitme deneyimi sunmak için ayarlarini sürekli bulundugunuz ortama göre düzenler - bir konserde, arabanizda veya arkadaslariniz ve ailenizle beraber birlikteyken.

 

Hareketli bir hayat için
Naída piyasada yeni boyut ve görünüm standartlarini belirliyor. En aktif kullanicilar bile Naída’nin rahatliginin farkina varacaklar. Cihazlarin görünümü 18 çekici renk ve desenle zenginlestirildi.

Her yerde ve her kosulda güvenilir
Naída modelini açik havada spor yaparken, havuz kenarinda serinlerken hatta yagmurda bile kullanabilirsiniz. Ancak esneklik ve saglamligina ragmen Naída modelleri dusta, yüzerken ve dalarken kullanilmak için tasarlanmamistir.

Naída cihazinin yerinden çikmamasini garantilemek isteyenler için Secure'n Stay mükemmel bir aksesuardir.

 

Hayata baglanin

Ayni zamanda dünyanin ilk suya dayanikli iletisim sistemi olan tasarima entegre FM çözümü iletisimin zor oldugu mesafeli, yankili veya gürültülü ortamlarda iletisimi saglar.

 

Hayatinizi degistiren güç
Duyma ve konusma dünya üzerindeki insanlari birbirine baglar, iletisim kurmamizi, sosyal aktivitelere katilmamizi ve aktif bir hayat sürmemizi saglar. Ciddi isitme kayiplari olanlar için Naída isitme cihazlari iletisim yetilerinizi artirarak hayat kalitenizi yükseltir.

 

SoundRecover gibi çigir açan teknolojik yenilikler konusma ve seslerin duyulabilirligini ve netligini önemli ölçüde artirir. Çekici görünen, ince ve suya dayanikli kaplama her gün için ayni yüksek performansi sunar.

 

Naída, 2 güç seçenegi (UP ve SP) ve 4 model (I, III, V ve IX) olmak üzere size 8 alternatif sunar.

 

 


PHONAK
Exélia Art
Versáta Art
Certéna Art
Audéo ZIP
Audéo SMART
Audéo MINI
Audéo YES
Milo / Milo Plus
Nios micro
OK! / OK! Plus
Dalia
Ambra
Solana
Cassia
Audéo S
Naída S
CROS
Uzaktan kumandalar
iCom & Phonak TVLink
Adres :   İnönü Caddesi Hüzmen Plaza No:29/D D:1 Osmangazi / BURSA
Telefon :  0224 223 58 01
Faks :  0224 221 75 52
E-Posta :  desibel16@hotmail.com